Tere tulemast! Pakkumisi tulemas registreerunud klientidele!

Pakume oma klientidele kauba kohaletoimetamist kulleriga.

Teie tellitud kaubad toimetame Teie poolt soovitud asukohta. Teenuse hind kalkuleeritakse automaatselt ostukorvi sisust lähtudes.
Peale tellimuse eest tasumist toob kuller kauba hiljemalt 5 tööpäeva jooksul,  võttes eelnevalt telefonitsi ühendust, et kokku leppida aeg kaupade üleandmiseks (tööpäevadel). Transpordi hind sisaldab transporti Teie maja välisukseni.
 

Kullersaadetis toimetatakse kätte Teie poolt märgitud aadressile. Kullersaadetist vastuvõttes kinnitate kättetoimetamist ja märgite väljastusdokumendile või pihuarvutisse ära:

- ees- ja perekonnanime;
- allkirja;
- kättetoimetamise kuupäeva ja kellaaja (va pihuarvutis).

Teile teatab kuller saadetise saabumisest ette telefoni teel ette.

Kui Saaja  telefoni  number  ei  vasta või  on  vale,  siis  teeb  kuller sihtaadressil  ühe kättetoimetamise
katse saadetise sihtpostiasutusse saabumise päeval või hiljemalt järgmisel päeval.
 
Kättetoimetamise katse  ebaõnnestumisel  suunatakse  saadetised,  mille  Saaja  andmetes  on  olemas  mobiiltelefoni number postkontorisse või pakiautomaati ning Saajale saadetakse paki kättesaamiseks vajalik info SMS teel.
 
Kui Saaja andmetes mobiiltelefoni number ei toimi, postitatakse Saaja postkasti kullersaadetise saabumise teade ning saadetis väljastatakse postkontorist.
 

Eritellimuste puhul on märgitud arvel toote saabumise tähtaeg. Kui soovite kaupa tuppa, lisandub korrusetasu 3 € alates esimesest korrusest (praegu töötab see teenus ainult Tallinnas). Selleks tuleb eelnevalt kokku leppida teatades oma soovist mailile suvemoobel@suvemoobel.ee . Teiega võetakse ühendust soovi täpsustamiseks telefoni teel.